Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa
Dla naszego Klienta, zagranicznego producenta dóbr konsumpcyjnych, poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego (obszar Centralnej Polski).

Profil Kandydata:

• Min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej
• Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B. oraz możliwość odbywania częstych podróży służbowych
• Znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD
• Wysoka komunikatywność, samodzielność oraz proaktywność

Zakres zadań:

• Sprzedaż urządzeń budowlanych wśród inwestorów, architektów i generalnych wykonawców;
• Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie już istniejących;
• Przygotowywanie ofert, koordynację uzgodnień projektowych i prowadzenie negocjacji;
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy
• Realizacja założonych KPI

Nasz Klient oferuje:

• Samodzielne stanowisko pełne wyzwań
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premia uzależniona od wyników oraz stabilne zatrudnienie w organizacji z kapitałem zagranicznym
• Zapewnione szkolenia produktowe
• Bogaty pakiet benefitów oraz zapewnienie narzędzi służbowych (laptop, telefon, samochód)
• Sprawny proces rekrutacji

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.