Regionalny przedstawiciel handlowy

ALS Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Rozwój biznesu w zakresie badań środowiskowych zgodnie z wyznaczonym celem  sprzedażowym,

• Pozyskiwanie nowych klientów według strategii firmy,

• Identyfikacja kluczowych możliwości biznesowych,

• Rozwijanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami (regularne spotkania, kontakt telefoniczny)

• Osiąganie założonych celów budżetowych,

• Identyfikacja potrzeb klientów oraz trendów na rynku,

• Dostarczanie informacji na temat rynku, w tym: analiza konkurencji, analiza cen etc.

• Zwiększanie świadomości i budowanie marki ALS na rynku polskim.

Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia w firmie o międzynarodowym zasięg
    • Przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, chemia lub pokrewne
• Wiedza z zakresu ochrony środowiska
• Mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy w branży środowiskowej
• Doświadczenie w sprzedaży B2B
• Doskonała znajomość języka polskiego, dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem)
• Zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
• Umiejętności analityczne
• Znajomość obsługi komputera,
• Prawo jazdy kat. B

Od kandydatów oczekujemy:
• Silna motywacja, determinacja w dążeniu do celu
• Entuzjazm i pozytywne nastawienie
• Umiejętność pracy pod presją
• Nastawienie na klienta, wyniki oraz jakość

Prezentacja firmy

ALS POLAND jest biurem handlowym międzynarodowego koncernu labora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska