Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:
-obsługa powierzonych klientów rynku TT oraz HoReCa w zakresie zamówień, rozliczeń, płatności;
-prezentacja i wprowadzanie nowych produktów;
-przygotowywanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych;
-pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

Wymagania konieczne:
-doświadczenie w handlu, najlepiej spożywczym;
-umiejętność obsługi komputera, tabletu;
-podstawowa znajomość programów biurowych: poczta, excell;
-aktualne prawo jazdy B.

Prezentacja firmy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu znajduje się w samym sercu Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi