Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Best-Win Sp. z o.o.

Kraków ,Nowy Sącz,Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Realizacja uzgodnionych planów sprzedażowych na powierzonym terenie.
2. Prowadzenie negocjacji handlowych.
3. Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów.
4. Budowanie długofalowych relacji z klientami.
5. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Zapraszamy do składania CV zwłaszcza osoby, które swobodnie poruszają się w handlu tradycyjnym (detalicznym).
Jesteśmy również otwarci na współpracę z osobami zatrudnionymi w branżach pokrewnych, a współpracę z nami oprą na działaniach równoległych rozliczanych prowizyjnie .

Oferujemy

  1. Samodzielną i interesującą pracę w motywacyjnym systemie wynagrodzenia
  2. Etatowe zatrudnienie po okresie próbnym (2 miesiące)
  3. Niezbędne narzędzia pracy - telefon, tablet, samochód.

Wymagania

Wymagania

Samodzielność i odpowiedzialność
Znajomość zasad obsługi klienta
Doświadczenie w sprzedaży
Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Import i dystrybucja wina

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
300PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie