Regionalny Przedstawiciel Handlowy

P.H.U.P. Oris Trade

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Regionalny Koordynator Sprzedaży
miejsce pracy: województwo świętokrzyskie, łódzkie, lubelskie, mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój sieci sprzedaży, wprowadzenie i realizację strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie obsłudze klienta;
Praktycznych umiejętności sprzedażowych;
Umiejętność planowania i ustalania celów sprzedażowych;
Umiejętności analityczne;
Otwartość i komunikatywność;
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywania relacji z klientami;
Prawo jazdy kategorii B

Kluczowe zadania:

Sprzedaż towarów znajdujących się w ofercie firmy;
Zarządzanie grupami produktów, kształtowanie rentownego asortymentu;
Analiza rynku i potrzeb klientów;
Opieka nad obecnymi klientami;
Pozyskiwanie nowych klientów;
Współudział w tworzeniu ofert i akcji promocyjnych;
Przygotowywanie raportów dotyczących swojej pracy;

Oferujemy:

W zamian za Twoją pracę oferujemy pracę w polskiej stabilnej firmie:
Umowę o pracę,
Konkurencyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy,
Pakiet szkoleń,
Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon),
Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się importem i dystrybucją artykuł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi