Regionalny przedstawiciel handlowy (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- obsługa klienta biznesowego,
- realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
- samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego,
- ustalenie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie oferty firmy,
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami biznesowymi.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej (systemy światłowodowe - mile widziane),
- umiejętność prowadzenia rozmów na poziomie klienta biznesowego,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
- silna motywacja i nastawienie na cel,
- prawo jazdy kat. B,
- zaawansowana umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
- stabilną pracę u lidera w branży,
- realny wpływ na rozwój firmy i podległego działu,
- wysokie zarobki oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
- pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
- możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji,
- pakiet świadczeń dodatkowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.