Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Hurtu i Detalu

Kuracjusz

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • możesz pochwalić się sukcesami na podobnym stanowisku;
  • masz doświadczenie w branży FMCG
  • posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe i łatwo nawiązujesz kontakty;
  • jesteś otwarty/a na budowanie długofalowych relacji i zdobywanie nowych klientów;
  • znasz rynek handlu detalicznego lub hurtowego w Twoim regionie;
  • jesteś osobą przedsiębiorczą, dobrze zorganizowaną i samodzielną w działaniu;
  • cechujesz się silną motywacją do realizacji stawianych przed Tobą celów;
  • wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością;
  • masz czynne prawo jazdy kat. B

i chcesz by Twoja praca polegała na:

  • aktywnej sprzedaży produktów firmy w podległym Ci regionie;
  • pozyskiwaniu nowych odbiorców oraz utrzymywaniu długofalowych relacji handlowych;
  • konstruowaniu ofert w oparciu o diagnozę potrzeb klienta;
  • prowadzeniu negocjacji, zawieraniu transakcji sprzedażowych;
  • pozyskiwaniu i przekazywaniu wiedzy dotyczącej trendów rynkowych.

Zaoferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub umowę b2b (wg. Twoich preferencji);
  • motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji od sprzedaży;
  • możliwość uczestniczenia w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon.

Prezentacja firmy

Producent wody mineralnej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting