Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża oświetleniowa)

Łódź, łódzkie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi w woj. łódzkim oraz mazowieckim
  • realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • rozwijanie współpracy z biurami projektowym i architektami
  • współudział w tworzeniu strategii sprzedaży i jej wdrażanie w powierzonym regionie
  • wdrażanie oraz koordynacja działań marketingowych
  • prezentacja oferty produktu oraz prowadzenie lokalnych szkoleń produktowych
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • negocjacje warunków handlowych transakcji
  • nadzór nad realizacją zamówień
  • współpraca z biurem obsługi klientów
  • tworzenie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz np. na konferencjach, targach, wystawach

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej/oświetleniowej - warunek konieczny
  • masz doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej - współpracy z biurami projektowymi
  • znasz branżę oświetlenia LED
  • znasz programy Dialux, Relux (mile widziane)
  • należysz do osób samodzielnych, dobrze zorganizowanych
  • jesteś gotowy/-a do częstych podróży służbowych
  • masz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi