Regionalny Przedstawiciel ds. Zbrojeń Budowlanych

Drozapol-Profil S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

  • Budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
  • Tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
  • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizację strategii sprzedaży firmy
  • Tworzenie raportów i sprawozdań
  • Prowadzenie rozmów na szerokim szczeblu na temat działalności klienta oraz jego problemów i kierunku rozwoju

Wymagania szczegółowe :

  • Znajomość rynku budowlanego
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży asortymentu budowlanego
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej / rysunków
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
  • Wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dobra znajomość pakietu Mc Office

Oferujemy :

  • Interesujące warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej
  • Wysoki system premiowy
  • Możliwość budowania ścieżki kariery
  • Miłą atmosferę pracy oraz pracę w grupie twórczych specjalistów
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Drozapol-Profil S.A. to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting