Regionalny Opiekun Klienta Biznesowego

eService Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
  • realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku eService wśród klientów biznesowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w sprzedaży usług w sektorze B2B
  • potwierdzonych sukcesami kompetencji sprzedażowych i interpersonalnych w zakresie budowania długotrwałych relacji z klientem
  • umiejętności prowadzenia prezentacji sprzedażowych
  • kreatywności, przedsiębiorczości i inicjatywy
  • bardzo dobrej organizacji i umiejętności zarządzania czasem pracy
  • wysokiej motywacji
  • wykształcenia wyższego

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość aktywnego podnoszenia kompetencji sprzedażowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • samochód służbowy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, tablet i telefon komórkowy)
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta