Regionalny Manager Sprzedaży

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produktów podłogowych, czołowego przedstawiciela swojej kategorii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy w kanale detalicznym (sieci DIY, sklepy tradycyjne) w regionie województw mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca w swoim portfolio wysokiej jakości produkty podłogowe. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z Klientami detalicznymi (sieci DIY, sklepy tradycyjne).

Opis stanowiska

  • Regularna współpraca z klientami oraz rozwój istniejących relacji biznesowych
  • Identyfikacja i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Bieżąca współpraca z działem Marketingu

Profil kandydata

  • Preferowane min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z kategorii wykończenia wnętrz, budowlanych lub chemii budowlanej
  • Mobilność, gotowość do dużej ilości wyjazdów
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Konsekwencja w działaniu, dobre planowanie i organizacja
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Umowę o pracę
  • Benefity: min. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page