Regionalny Manager Sprzedaży

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł medyczny poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Polska środkowo-wschodnia

Zadania / obowiązki:

  • Bezpośrednie zarządzanie podległym zespołem w regionie.
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe.
  • Regularne wizyty w podległych oddziałach (m.in. Lublin, Radom, Kielce).
  • Zarządzanie zespołem (motywowanie, rozwój, oceny okresowe, coaching, rekrutacja).
  • Marketing lokalny.
  • Opiniowanie nowych rozwiązań i standardów funkcjonowania sieci.
  • Koordynacja działań związanych z otwieraniem i zamykaniem oddziałów oraz współpraca przy pozyskiwaniu placówek.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie managerskie w branży retail (preferowane: protetyka, optyka).
  • Umiejętność zarządzania budżetami i celami.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność analizy danych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Zaanagżowanie, komunikatywność.
  • Indywidulane podejście do Klientów.

Firma oferuje:

  • Stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku należacej do międzynarodowej grupy.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Możliwość budowania polityki handlowej firmy.
  • Możliwość rozwoju zawowodwego.
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego).
  • Możliwość częściowej pracy home office.
  • Rozbudowany system pozapłacowy oraz dofinansowanie do kart sportowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.