Regionalny Koordynator Aptek - woj. mazowieckie

Apteka Słoneczna

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

APTEKA SŁONECZNA POSZUKUJE REGIONALNEGO KOORDYNATORA DS. APTEK (WOJ. MAZOWIECKIE)

NASZE WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe farmaceutyczne (warunek  konieczny!)

- Doświadczenie na kierowniczy stanowisku w farmacji

- Wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie

- Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

- Umiejętność zarządzania zespołem

- Prawo jazdy kat. B

- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

ZADANIA DO WYKONANIA:

- Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi klienta

- Zarządzanie i koordynowanie pracy kierowników oraz personelu aptek

- Nadzór nad wykonywaniem polityki sprzedażowej i zakupowej firmy

- Rekrutacja pracowników

- Odpowiedzialność za otwieranie nowych aptek

OFERUJEMY:

- stabilną pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

- pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego

- narzędzia do pracy – komputer oraz samochódsłużnowy ( Mercedes GLC COUPE)

ZACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA ZGŁOSZEŃ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.