Regionalny Kierownik Zespołu Medycznego

Devire

Cała Polska, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Cała Polska

Dla jednego z wiodących producentów żywności dla niemowląt poszukujemy Regionalnego Kierownika Zespołu Medycznego, który będzie odpowiadać za promocję linii pediatrycznej wśród lekarzy na terenie 4 województw (region dostosowany do miejsca zamieszkania).

Zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie czasem, informacją, rozwojem, sprzedażą na powierzonym terytorium
  • ustalanie celów dla zespołu
  • utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania i motywacji
  • monitorowanie pracy podległego zespołu
  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych (coaching) oraz ocena efektywności pracy Przedstawicieli Medycznych
  • monitorowanie wyników biznesowych na podległym regionie
  • dokonywanie ocen okresowych podległych Przedstawicieli Medycznych
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji i procedur w swoim regionie

Wymagane kwalifikacje:

  • minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem Przedstawicieli Medycznych, doświadczenie w pediatrii będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowego produktu na rynek
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • naturalne zdolności „leadership`u
  • innowacyjność w podejściu do zadań, również pod kątem trudnych sytuacji
  • Umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy, prowadzenia spotkań i prezentacji grupowych
  • zdolności interpersonalne
  • zdolności analityczne
  • umiejętność planowania i myślenia długofalowego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o rozpoznawalnej międzynarodowej marce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w organizacji o unikatowej, innowacyjnej kulturze
  • prace w międzynarodowym środowisku pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
Devire Devire Devire Devire