Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: SKIP/03/2019 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Wsparcie w zakresie organizacji sieci sprzedaży, wyboru lokalizacji nowych placówek;

•  pWprowadzanierocedur i zasad funkcjonowania sklepów;

• Analiza doboru oferty produktowej do potrzeb rynku;

• Rekrutacja personelu;

• Efektywne zarządzanie zespołem( wyznaczanie celów, egzekwowanie zadań i motywowanie zespołu);

• Zarządzanie budżetem ( przychodowym i kosztowym);

• Analiza i raportowanie wyników sprzedaży;

• Analiza potencjału rynku i konkurencji;

• Monitoring w zakresie standardów obsługi klienta , wyglądu i aranżacji sklepów.

Wymagamy:

• Doświadczeni 2-letnie na podobnym stanowisku;

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem o podobnej strukturze;

• Orientacja na realizację celów sprzedażowych;

• Gotowość do wyjazdów służbowych;

• Samodzielność w działaniu;

• Wiedza z zakresu technik sprzedaży i marketingu;

• Komunikatywność;

• Przebojowość i kreatywność.

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznym zespole;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju kompetencji.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.