Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy ubezpieczeniowej, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowa i rozwój zespołu;
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • Wdrożenie, szkolenie i motywowanie zespołu;
  • Zapewnienie najwyższych standardów współpracy z klientami;
  • Bieżąca analiza wyników i potencjału sprzedaży;
  • Realizacja stawianych przez centralę celów sprzedażowych;
  • Wyznaczanie celów dla zespołu;
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedażowych;
  • Zapewnienie prawidłowej organizacji i jakości pracy umożliwiającej właściwe wykonywanie zadań należących do zakresu działań podległych pracowników;
  • Odpowiedzialność za sprawny przepływ informacji pomiędzy centralą firmy a pracownikami;
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku;

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w kierowaniu rozbudowanymi zespołami sprzedażowymi (mile widziane doświadczenie  w zarządzaniu rozproszonym zespołem);
  • Umiejętność podejmowania decyzji i egzekwowania wyników;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych;
  • Orientacja na osiąganie celów;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość  języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Prawo jazdy kat. B.;

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy;
  • Atrakcyjny system wynagradzania złożony z części stałej i części zmiennej uzależnionej od wyników zespołu
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń produktowych, sprzedażowych i managerskich;
  • Bogate zaplecze socjalne (opieka medyczna, program emerytalny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.