Regionalny kierownik sprzedaży

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
V09/17
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży marek własnych firmy na terenie województwa Mazowieckiego
  • Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC
  • Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów
  • Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie oferty produktowej firmy w podległym regionie

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży HVAC
  • Znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • Zorientowanie na rozwój biznesu, umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.