Regionalny Kierownik Sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Biznesowe godziny pracy
  • Wynagrodzenie wzbogacone o premię - realna do zrealizowania
  • Benefity: bony świąteczne, dodatek wakacyjny, multisport, ubezpieczenie
  • Narzędzia do pracy: auto, komputer, telefon
  • Cykliczne szkolenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych/chemicznych ok. 3lat
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia, otwartość na zmiany oraz gotowość do podejmowania wyzwań
  • Szybkość w działaniu, chęć ciągłego rozwoju i uczenia się
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego

Zadania:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż całego portfolio produktów firmy na wyznaczonym regionie
  • Odbywanie biznesowych spotkań z klientami oraz doradzanie im w kwestiach produktowych
  • Realizacja strategii marketingowej firmy w wyznaczonym regionie
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
    Ciągła współpraca z działem marketingowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy