Regionalny Kierownik Sprzedaży

Benett People Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
VKR/12/17

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży produktów z branży HVAC w zakresie podległego regionu (Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie),
  • współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych, lokalnych dystrybutorów, projektantów oraz biur projektowych HVAC,
  • doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie trwałych relacji z kontrahentami,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz koordynowanie procesów inwestycyjnych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych,
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne oraz kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję (bez górnego limitu) uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
  • niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.