Regionalny Kierownik Sprzedaży

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • przygotowanie i realizacja strategii/ planów sprzedażowych na powierzonym terytorium
  • wprowadzenie standardów  związanych z krokami wizyt i technikami sprzedażowymi
  • zarządzanie zespołem vansellerów ( 6-10 osób)
  • motywowanie do skutecznej realizacji założonych planów
  • zwiększaniu udziałów i dystrybucji w rynku w podległym regionie
  • stałe podnoszenie kompetencji sprzedażowych i organizacyjnych w zespole
  • rekrutacja naboru nowych członków w celu budowania zespołu

Wymagania:

  • umiejętność budowania zespołu i przekonywania do realizacji wspólnych pomysłów w celu osiągania celów zespołu i firmy,
  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem vansellerów  lub zespołem mobilnych przedstawicieli w regionie,
  • chęć do dzielenia się wiedzą oraz umiejętność podnoszenia kompetencji sprzedażowych u podległych przedstawicieli,
  • zorientowanie na rezultaty i sukces osiągany przez grupę podległych pracowników,
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji w hurtowniach i sieciach lokalnych
  • min. 3-letnie doświadczenie samodzielnej sprzedaży na rynku FMCG na rynku tradycyjnym i/lub lokalnych sieci handlowych
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie wyższe / studia w toku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • narzędzia pracy (samochód i telefon służbowy)
  • prywatną opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.