Regionalny Kierownik Sprzedaży

Michael Page

Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

Główne zadania na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży będą koncentrowały się na rozwoju współpracy z klientami w kanałach nowoczesnym i tradycyjnym na terenie województw: Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna marka z branży FMCG, lider w swojej kategorii.

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedażowej w podległym regionie,
  • monitorowanie i analiza realizacji planów sprzedażowych oraz kluczowych wskaźników efektywności dla regionu,
  • opracowywanie i realizacja działań mających na celu realizację założonych celów sprzedażowych,
  • nadzorowanie dotrzymywania warunków ramowych umów handlowych zawartych z klientami firmy w zakresie: dystrybucji, ekspozycji, promocji i innych ustaleń,
  • negocjowanie umów z wybranymi sieciami regionalnymi oraz ich egzekucja,
  • stała analiza rynku i konkurencji w regionie celem rozpoznania i rentownego wykorzystania możliwości rynkowych w ramach ogólnej strategii sprzedaży,
  • opracowywanie i realizacja w porozumieniu z przełożonym oraz Działem Trade Marketingu regionalnych i ogólnopolskich akcji promocyjnych,
  • zarządzanie, rozwój i motywowanie podległego zespołu poprzez wyznaczanie celów, ocenę ich realizacji, planowanie i realizowanie rozwoju zawodowego,
  • opracowywanie, realizacja i bieżąca kontrola budżetu na akcje regionalne oraz budżetu przeznaczonego na współpracę z wybranymi sieciami regionalnymi,

Profil kandydata

  • doświadczenia we współpracy z klientem i prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem bezpośrednio podległym lub projektowym,
  • świadomości biznesowej - rozumienia rynku, wskaźników finansowych i sprzedażowych,
  • zdolności strategicznego myślenia i planowania długofalowego,
  • orientacji na cele i determinacji w pokonywaniu przeszkód,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży krajowych,
  • swobodnego poruszania się w środowisku MS Office (zwłaszcza Excel, PowerPoint),
  • zamieszkania na terenie podległego terenu (Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie).

Oferujemy

  • odpowiedzialna praca w firmie o wysokich standardach pracy,
  • narzędzia pracy,
  • duży poziom samodzielności,
  • atrakcyjny system premiowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page