Regionalny Kierownik Sprzedaży

Mobilny HR

Oborniki Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796) dla naszego Klienta – firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży wentylacyjnej poszukujemy zainteresowanych Kandydatów stanowiskiem:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Region pracy: Małopolska i Górny Śląsk

Zakres obowiązków:

- Poszukiwanie, pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż produktów firmy w regionie woj. śląskiego oraz małopolskiego,
- Budowanie relacji z klientami, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
- Tworzenie i kontrola dokumentacji technicznej zgodnie z ofertą firmy,
- Monitorowanie rynku i składanie raportów z podjętych działań handlowych.

Wymagania

Od Kandydatów wymagamy:

- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży budowlanej lub HVAC,
- Umiejętności nawiązywania kontaktów,
- Zmotywowania do osiągania wysokich wyników sprzedażowych,
- Umiejętności analitycznych i organizacyjnych,
- Znajomości pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

Biuro Rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek (wpis KRAZ: 18796)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi