Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży doboru aparatów słuchowych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: woj. łódzkie, dolnośląskie, świętokrzyskie

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii sprzedażowej w podległym regionie
  • Odpowiedzialność za realizowanie budżetu detalicznego, analizę bieżących wyników sprzedaży, praca na KPI's
  • Zarządzanie budżetem regionu (promocyjnym, rabatowym, dystrybutora)
  • Raportowanie o wynikach sprzedaży
  • Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu działań marketingowych
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Monitorowanie i stałe podnoszenie poziomu motywacji i zaangażowania podległych pracowników
  • Prowadzenie coachingu menedżerskiego, udzielanie informacji zwrotnej i stałe wsparcie w podnoszeniu kompetencji pracowników
  • Prowadzenie rekrutacji na podległym terenie
  • Budowanie trwałych relacji z klientami rynku tradycyjnego i nowoczesnego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • Doświadczenie min. trzyletnie w sprzedaży w sektorze retail (zarządzanie co najmniej kilkoma punktami sprzedaży detalicznej)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka dyspozycyjność i mobilność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność planowania i ustalania celów sprzedażowych
  • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system bonusowy
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Bogaty pakiet benefitów

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie