Regionalny Kierownik Sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

• Realizacja strategii sprzedażowej w podległym regionie
• Odpowiedzialność za realizowanie budżetu detalicznego, analizę bieżących wyników sprzedaży, praca na KPIs
• Zarządzanie budżetem regionu (promocyjnym, rabatowym, dystrybutora)
• Raportowanie o wynikach sprzedaży
• Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu działań marketingowych
• Zarządzanie podległym zespołem pracowników
• Monitorowanie i stałe podnoszenie poziomu motywacji i zaangażowania podległych pracowników
• Prowadzenie coachingu menedżerskiego, udzielanie informacji zwrotnej i stałe wsparcie w podnoszeniu kompetencji pracowników
• Prowadzenie rekrutacji na podległym terenie
• Budowanie trwałych relacji z klientami rynku tradycyjnego i nowoczesnego
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
• Doświadczenie min. trzyletnie w sprzedaży i sektorze retail (zarządzanie co najmniej kilkoma punktami sprzedaży detalicznej)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
• Znajomość obsługi pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Wysoka dyspozycyjność i mobilność
• Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• Umiejętność planowania i ustalania celów sprzedażowych
• Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych
• Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system bonusowy
• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
• Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.