Regionalny Kierownik Sprzedaży

FallWork Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Kraków

Polska firma działająca w obszarze usług logistyczno-spedycyjnych, poszukuje charyzmatycznych i otwartych kandydatów na stanowisko:

Biuro firmy: Kraków

Miejsce pracy: województwa małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska:

• sprzedaż produktu lotniczego, kolejowego oraz morskiego na podległym regionie,

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów (praca biurowa, praca w terenie),

• utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi bieżących kontrahentów,

• realizowanie ściśle określonych planów sprzedażowych,

• monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca (branża TSL) – warunek konieczny,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

• wykształcenie wyższe,

• znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie MS Excel,

• prawo jazdy kategorii B,

• gotowość do wyjazdów,

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• orientacja na cel i determinacja.

Oferujemy:

• umowę o pracę od początku współpracy,

• pracę w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku,

• klarowną ścieżkę rozwoju i awansu,

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,

• szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

• samodzielność w działaniu,

• zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.