DIAGNOSIS S.A.

Firma DIAGNOSIS S.A. producent wyrobów medycznych, testów diagnostycznych OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem zespołu sprzedaży dermokosmetyków i kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych w podległym regionie poprzez zarządzanie zespołem Przedstawicieli Farmaceutycznych i współpracę z Kluczowymi Klientami

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Farmaceutycznych w firmie farmaceutycznej
  • Potwierdzona realizacja planów sprzedaży
  • Doświadczenie we współpracy z hurtowniami i sieciami aptecznymi
  • Doświadczenie w pracy z dermokosmetykami i kosmetykami będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Nastawienie na wynik i świadomość biznesowa
  • Umiejętności przywódcze m.in. zarządzanie zespołem, coaching, zarządzanie zmianą
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i ich wdrażania
  • Sprawna organizacja pracy i zarządzanie czasem

Firma oferuje:

  • Pracę w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Samochód służbowy, komputer, telefon
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przysłanie CV oraz list motywacyjny w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.