Regionalny Kierownik Sprzedaży

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy będącej partnerem w zakresie asortymentu i dostaw części, poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Firma jest częścią międzynarodowej grupy działającej w branży: rzemieślniczej, przemysłowej i motoryzacyjnej.

Co wyróżnia firmę spośród konkurencji? Firma posiada własną markę, co gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych produktów, produkty pochodzą od renomowanych producentów, a rozwiązania logistyczne dopasowywane są do potrzeb Klientów. Ponadto firma mocno stawia na zaufanie i relacje interpersonalne z pracownikami.

Miejsce pracy: Węgrzce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszar działalności: Małopolska i Śląsk

Opis obowiązków Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie działań handlowców w regionie, udział w spotkaniach z Klientami oraz motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych planów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania
• 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu grupą handlowców
• Doświadczenie w sprzedaży wysokiej jakości towarów
• Zainteresowania techniczne (znajomość kwestii technicznych)
• Prawo jazdy
• Gotowość do odważnych decyzji
• Umiejętność motywowania ludzi
• Mile widziane – znajomość języka angielskiego

Benefity
• Możliwość pracy zdalnej
• Zadaniowy czas pracy
• Samochód (również do osobistego użytku)
• Laptop, telefon

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi