Regionalny Kierownik Sprzedaży w segmencie HoReCa

Link Consulting

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

(kod ref.: RKS/HoReCa-20)

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie sprzedażą do odbiorców w segmencie HoReCa w regionie Polski Północnej,
  • Stały kontakt z klientami, realizacja celów sprzedażowych,
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami,
  • Stały kontakt z menedżerem operacyjnym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w sektorze HoReCa,
  • Dyspozycyjność,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Sumienność, pracowitość oraz uczciwość.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia uzależniona od osiąganych wyników),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego a pomocą przycisku "aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.