Regionalny Kierownik Sprzedaży (Trzoda Chlewna) – Polska Południowa

Ceres |Selected people in food & agri|

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest spółką córką międzynarodowej firmy wywodzącej się z Holandii z ponad 100-letnią tradycją, której celem jest budowanie odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń. Grupa zatrudnia 3000 pracowników w 16 oddziałach w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz posiada ogólnoświatową sieć dystrybucji. W Polsce firma obecna jest od 1997 roku, specjalizując się w produkcji najwyższej jakości środków żywienia dla zwierząt, w szczególności trzody chlewnej, drobiu i bydła. Wraz ze wzrostem sprzedaży, do dnia dzisiejszego powstało 5 zakładów produkcyjnych należących do spółki, zlokalizowanych w woj. wielkopolskim (Szamotuły, Topola Wielka, Margońska Wieś), warmińsko-mazurskim (Płośnica) oraz lubelskim (Bedlno Radzyńskie) .

W celu zarządzania sprzedażą mieszanek paszowych dla trzody chlewnej wyprodukowanych w zakładach w Topoli Wielkiej i Bedlnie Radzyńskim, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży (Trzoda Chlewna) – Polska Południowa.

Wymagania

Rola

Rozwój i zarządzanie sprzedażą produktów paszowych dla trzody chlewnej w podległym rejonie.

  • Odpowiedzialność za sprzedaż pasz dla trzody chlewnej w Polsce południowej.
  • Kierowanie zespołem specjalistów ds. żywienia zwierząt (3-4 osoby): nadzorowanie i planowanie pracy, szkolenie i ewaluacja pracowników, dbanie o doskonałą atmosferę.
  • Utrzymywanie dobrych relacji i bezpośrednia sprzedaż do kluczowych klientów (produkujących zarówno w cyklu otwartym i zamkniętym).
  • Wyznaczanie oraz realizacja planów sprzedaży (dla prosiąt, warchlaków i tuczników oraz loch).
  • Aktywne wsparcie zespołu poprzez wizyty u klientów wspólnie ze specjalistami ds. żywienia.
  • Analiza rynku paszowego – śledzenie trendów, kierunków rozwoju branży i proponowanie działań wpływających na poprawę jakości produktów i usług.
  • Koordynowanie współpracy z dostawcami prosiąt i ubojniami.
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i produktowych dla współpracowników oraz klientów.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród klientów firmy i partnerów biznesowych.
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży (Trzoda Chlewna) – Polska Południowa ściśle współpracuje i raportuje bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży ds. Trzody Chlewnej.

Profil

Entuzjastyczny lider zespołu z komercyjnym nastawieniem i dogłębną znajomością branży żywienia trzody chlewnej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. zootechniczne, rolnicze lub weterynaryjne).
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży.
  • Dobra znajomość rynku trzody chlewnej i wiedza w zakresie żywienia zwierząt.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Kompetencje

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych z klientami.
  • Potencjał przywódczy, zdolność do motywowania i inspirowania zespołu.
  • Zdolności negocjacyjne, otwartość i komunikatywność.
  • Nastawienie na realizację celów i pracę zespołową.

Miejsce pracy

Polska południowa (podróże służbowe na porządku dziennym).

Oferta

Interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowej, rozwijającej się firmie w sektorze produkcji żywności zwięrzęcej. W trakcie integracji w firmie będziesz cieszyć się profesjonalnymi szkoleniami i bliskim wsparciem zespołu. Firma oferuje konkurencyjny na rynku pakiet wynagrodzeń (zawierający m.in. narzędzia do pracy, samochód służbowy, pakiety medyczne, sportowe i socjalne), kulturę firmy opartą o otwartość, odpowiedzialność, partnerstwo i atrakcyjną atmosferę pracy, z miejscem na własną inicjatywę i autonomię. Osobiste sukcesy sprzedażowe są cenione, ale wyniki zespołu są na pierwszym miejscu. Podczas swojej kariery w firmie będziesz mieć okazję korzystania z licznych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, umożliwiających dalszy rozwój osobisty i poszerzanie wiedzy.

Kontakt

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży (Trzoda Chlewna) – Polska Południowa wyłącznie firmie CeresRecruitment. Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony www.ceresrecruitmentpl. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Koen Lecluyse pod numerem (+48) 696 307 999. Kwestionariusz osobowości może być częścią rekrutacji.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi