Regionalny Kierownik Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy farmaceutycznej, która w związku z rozwojem swoich struktur poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik SprzedażyMiejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych pozwalających osiągnąć wyznaczone cele
  • Realizacja strategii marketingowo-sprzedażowej
  • Zarządzanie podległym zespołem przedstawicieli medyczno-farmaceutycznych w oparciu o ustalone wskaźniki efektywności
  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych (coaching), motywowanie oraz ocena efektywności pracy podległego zespołu
  • Monitorowanie wyników biznesowych na podległym regionie
  • Dokonywanie ocen okresowych podległych Przedstawicieli
  • Czynny udział w rekrutacjach na powierzonym terenie
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji i procedur w swoim regionie

Wymagania:

  • Min. 3-letniego doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej i udokumentowane sukcesy sprzedażowe oraz w zakresie zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem sprzedażowym
  • Nastawienia na realizację celów
  • Bardzo dobrej znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Wykształcenia wyższego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa itp.),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Samochód, laptop i telefon służbowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.