Regionalny Kierownik Sprzedaży/Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, firmy będącej prducentem oraz dystrubutorem automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży/Regionalny Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • zarządzanie oddziałem firmy oraz podległym zespołem pracowników
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku
  • uczestnictwo w rekrutacji oraz w procesie wdrożenia nowych członków zespołu
  • rozwój, motywowanie, wsparcie w realizacji zadań podległych pracowników

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w branży technicznej
  • umiejętność w poruszaniu się po środowisku CRM
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B - konieczne

Oferujemy:

  • samochód służbowy segment (B/C)
  • praca w godzinach 8:00 – 16:00
  • zatrudnienie na umowę o pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym
  • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z dużym doświadczeniem w branży
  • szeroką pomoc w procesie wdrożenia
  • regularność i terminowość wypłat
  • nowoczesny system komunikacji i oprogramowania - usprawniający pracę, pracownikom mobilnym
  • telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.