Regionalny Kierownik Sprzedaży Radomsko

HRK S.A.

Radomsko, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z Naszych klientów, śiwatowego producenta gazu LPG i LNG poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży RadomskoMiejsce pracy: Radomsko

Zadania:

  • poszukiwanie nowych obszarów do rozwoju oraz gazyfikacji
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami oraz zarządami gmin
  • doradztwo techniczno - handlowe
  • rozwój sprzedaży w powierzonym regionie
  • realizację wyznaczonych planów sprzedaży
  • monitorowanie rynku konkurencji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz partnerami handlowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
  • doświadczenie w sprzedazy bezpośredniej
  • doświadczenie w branży technicznej lub energetycznej
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejetność nazwiązywania kontaktów
  • kreatywność
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pensję podstawową oraz system premiowy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzedzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.