Regionalny Kierownik Sprzedaży (produkty świeże)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, jedna z najprężniej działających krajowych firm z branży FMCG, szuka Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (produkty świeże)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka doświadczonego kierownika sprzedaży, który sprawnie organizuje pracę podległego zespołu i odnajduje się w negocacjach z wymagającymi partnerami handlowymi (dystrybutorzy i sieci lokalne). Atutem będzie doświadczenie w pracy na kategoriach fresh / ultra-fresh (krótkie terminy przydatności).

Zadania:

  • Kontrola i rozwój jakościowych aspektów pracy w podległym zespole,
  • Tworzenie strategii sprzedaży krótko- i długoterminowej (kierunki rozwoju, harmonogram działań promocyjnych),
  • Negocjowanie warunków umów handlowych,
  • Realizacja celów jakościowych (pokrycie terenu, dystrybucja, ekspozycja, dodatkowe serwisy, ilość i jakość akcji promocyjnych),
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i działań konkurencji,
  • Ścisła współpraca z działami marketingu, trade-marketingu i zarządzania kategorią,

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w marketingu w branży FMCG, atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu innowacji,
  • Dojrzałość biznesowa i umiejętność dobrania języka do Klientów wewnętrznych (działy finansów, sprzedaży, demand-planningu),
  • Szerokie spojrzenie na rynek i umiejętność przekuwania danych na spójną wizje rozwoju nowych kategorii produktowych,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność współpracy z globalnymi strukturami.

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania zawodowe,,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe,
  • Agresywny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.