Regionalny Kierownik Sprzedaży Południowy Zachód

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług Operatora
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i długofalowych relacji z klientami Operatora
  • Realizowanie celów w obszarze utrzymania klienta i obszarze stanów netto na powierzonym regionie
  • Dbanie o realizowanie procesów według ustalonych reguł biznesowych
  • Zarządzanie powierzonymi Punktami Obsługi Sprzedaży miedzy innymi utrzymanie placówek na rentownym poziomie, dbanie o wizerunek i jakość funkcjonowania
  • Nadzór nad powierzonym zespołem
  • Współpraca z Dyrektorem Regionalnym w zakresie procesów anty churn i redukcji wskaźnika churn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Orientacji na realizację celów
  • Wysoko rozwiniętej zdolności analizowania danych (Excel i inne systemy CRM)
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży telekomunikacyjnej minimum 3 lata
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Doświadczenia w budowaniu zespołu, motywowaniu pracowników i rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych
  • Wysokiej zdolności planowania pracy własnej z uwzględnieniem presji czasu
  • Prawa jazdy kat. B i otwartości na wyjazdy służbowe

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 6150 zł brutto
  • Dodatek jakościowy w wysokości 1500 zł brutto

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.