REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY: neurochirurgia / ortopedia

Adyton Medical Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja biura: Kraków
Terytorium pracy: Cała Polska
Rodzaj pracy: Praca w terenie

ADYTON Medical Polska Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją bardzo innowacyjnych produktów i rozwiązań stosowanych głównie przez pracowników służby zdrowia. Mając na uwadze dobrobyt pacjentów i ich rodzin, misją firmy ADYTON jest dostarczanie rozwiązań na całe życie.

Dostosowując się do zmieniających się potrzeb rynku, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Regionalnego Kierownika Sprzedaży w dziedzinie ortopedii i neurochirurgii.

Do zadań należeć będą m.in.:

  • Współpraca z pracownikami sekcji medycznych,
  • Rozwijanie i zarządzanie relacjami z klientem,
  • Stały kontakt z klientem na każdym etapie sprzedaży, planowanie i przeprowadzanie efektywnych spotkań,
  • Tworzenie strategii i planów sprzedaży, mających na celu jej maksymalizację w regionie,
  • Zdobywanie wiedzy handlowej i środowiskowej w celu wprowadzania nowych technologii oraz przyspieszenia rozwoju i sukcesu firmy.

Wymagane umiejętności i kompetencje:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej,
  • Doskonała świadomość handlowa,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji z wyczuciem potrzeb klienta,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analizy sytuacji i podejmowania decyzji opartych na faktach,
  • Silne umiejętności organizacyjne i planistyczne, elastyczność,
  • Umiejętność radzenia sobie z poufnymi informacjami w odpowiedni i newralgiczny sposób.

Dodatkowo punktowane będą:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • Znajomość otoczenia szpitali i przemysłu urządzeń medycznych.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami za dobre wyniki,
  • Samochód firmowy i zwykłe narzędzia potrzebne podczas pracy zdalnej (telefon, laptop),
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim – CV przesłane w języku polskim nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

ADYTON Ltd. Is a fast-growing international medical device distributor a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta