Regionalny Kierownik Sprzedaży (klient masowy)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Chcesz brać udział w dynamicznym rozwoju organizacji i struktur?

Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w branży leasingowej?

Dla naszego Klienta, poszukujemy zmotywowanych i energicznych Kandydatów o silnym profilu sprzedażowym na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (klient masowy)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z dostawcami (m.in. branża AGD, gastronomiczna, ogrodnictwo, IT, logistyka, zaopatrzenie, elektronika, pneumatyka, RTV itp.)
  • Zarządzanie kanałem dystrybucji w szczególności współpraca z producentami, dostawcami i pośrednikami   w podległym regionie;
  • Współtworzenie strategii rozwoju biznesu w segmencie klienta masowego;
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz działań konkurencji;
  • Negocjacje i rozwój współpracy z dostawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie  w pozyskiwaniu i rozwijaniu współpracy z dostawcami;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych w modelu vendorskim;
  • Znajomość lokalnego rynku i specyfiki branży leasingowej;
  • Orientacja na jakość i profesjonalizm w relacjach z Klientami;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
  • Umiejętność zarządzania czasem;
  • Samodzielność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się, elastycznej organizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny;
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.