Regionalny Kierownik Sprzedaży Inwestycyjnej

Marbet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Regionalnego Kierownika Sprzedaży Inwestycyjnej – Marbet Style, Marbet Felt

Miejsce pracy: Home Office + wyjazdy do klientów na powierzonym regionie województwa: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego

Opis stanowiska pracy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i rozwijanie z nimi relacji,
  • obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie ich potrzeb i oczekiwań,
  • współpraca z siecią sprzedaży, przeprowadzanie szkoleń produktowych,
  • współpraca z projektantami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji oraz analiza konkurencji,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków i nadzorowanie ich realizacji,
  • doradztwo oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów,
  • rozpoznawanie potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie oferty produktowej,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla kontrahentów,
  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych,
  • bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie oferty i trendów.

Wymagania:

  • wymagana znajomość rynku mebli kontraktowych – biurowych oraz HORECA,
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży mebli w kanale inwestycyjnym,
  • rozległa wiedza i zainteresowanie aktualnymi trendami wnętrzarskimi,
  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością stanowiska pracy (multitasking),
  • umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywne nastawienie,
  • realizacja zadań w wyznaczonym terminie oraz zgodnie z harmonogramem pracy,
  • samodzielność i staranność w działaniu, zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,
  • umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B – czynne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego,
  • odpowiednie szkolenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management