Regionalny kierownik sprzedaży (HVAC)

Gi Group Poland S.A.

Opole, opolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Opole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych na podległym terenie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych firmy instalacyjne
  • odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych ustalonych w danym regionie
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów
  • informowanie o aktualnych akcjach marketingowych, programach lojalnościowych
  • monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży mobilnej
  • mile widziana znajomość branży instalacyjnej (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo)
  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • umiejętności pełnienia roli doradczej wobec Klientów w zakresie wyboru produktów
  • umiejętności budowania efektywnych relacji handlowych
  • samodzielnej organizacji pracy
  • nastawienia na rezultat
  • prawa jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia (samochód, laptop, telefon)
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.