Regionalny Kierownik Sprzedaży - Fotowoltaika

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów, którzy zdobyli swoje doświadczenie w sprzedaży w obszarze fotowoltaiki.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, instytucji leasingowej należącej do międzynarodowej grupy finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w centralnej części Polski.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z dostawcami, vendorami i dealerami w zakresie finansowania obszaru fotowoltaiki,
  • Aktywny udział w kształtowaniu strategii rozwoju nowej linii biznesowej w spółce,
  • Sprzedaż produktów finansowych dla klientów z segmentu rynku B2B,
  • Odpowiedzialność za wyznaczony region Polski,
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży poparte mierzalnymi sukcesami,
  • Wiedza z zakresu zarządzania i technik sprzedaży,
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych,
  • Innowacyjność i dynamika w działaniu,
  • Gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Elastyczne godziny pracy / pracę zdalną
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page