Regionalny Kierownik Sprzedaży (Fashion)

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy z branży Fashion poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Fashion)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • zarządzanie podległym regionem
  • realizacja planów sprzedażowych
  • wsparcie pracy Kierowników sklepów
  • otwarcia nowych lokalizacji w regionie

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży Fashion
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • praca na KPI i planach sprzedażowych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • atrakcyjny pakiet premiowy

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management