Regionalny Kierownik Sprzedaży / Doradca Techniczno - Handlowy

Del Piero Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Białystok

Naszym Klientem jest duża międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim. Spółka posiada w swojej ofercie bogaty asortyment wysokiej jakości produktów technicznych i własne zaplecze serwisowe. Spółka ma wyrobioną markę na całym świecie i sprzedaje swoje produkty zarówno w Polsce jak i zagranicą. Firma cały czas dąży do silnych i trwałych relacji wewnątrz zespołu oraz długofalowych relacji ze swoimi partnerami i dostawcami. Wspomagając firmę w jej dalszym prężnym rozwoju poszukujemy doświadczonych i kompetentnych osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY / DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

woj. podlaskie

STOTA STANOWISKA. Kandydat który obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za rozwój sprzedaży oferowanych przez firmę produktów poprzez budowanie rynku oraz profesjonalną obsługę nowych i długofalowych klientów na terenie województwa podlaskiego. Oferowane stanowisko ma charakter samodzielny i mobilny, a w strukturze organizacyjnej usytuowane jest pod Dyrektorem Handlowym na Polskę. Stanowisko nie obejmuje zarządzania ludźmi.

Do procesu rekrutacji zapraszamy kandydatów z województwa podlaskiego i województwa mazowieckiego mieszkających blisko granicy z województwem podlaskim.

W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym i międzynarodowym środowisku
  • stanowisko z dużą autonomią w stabilnej firmie będącej liderem na rynku
  • możliwość awansu w strukturach organizacji firmy
  • szkolenia branżowe i handlowe w Polsce i za granicą
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz premia zależna od wyników pracy).
  • elastyczne godziny pracy w ramach obowiązujących przepisów ogólnych

Jeśli szukasz nowych możliwości, jesteś dobry w tym co robisz, chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i odnosisz sukcesy sprzedażoweto ta oferta jest dla CIEBIE !!!

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • bieżąca i aktywna współpraca z klientami
  • rozwijanie długofalowych relacji ze stałymi klientami
  • sprzedaż produktów i usług firmy na terenie Polski południowo-zachodniej
  • doradztwo techniczno – handlowe dla klientów zainteresowanych produktami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów handlowych
  • realizowanie celów handlowych i polityki sprzedażowej firmy
  • promowanie spółki i jej produktów oraz usług
  • uczestniczenie w targach branżowych
  • nadzór nad zamówieniami
  • zarządzanie bazą klientów w crm i jej ciągła aktualizacja
  • raportowanie podejmowanych działań
  • monitorowanie i raportowanie aktualnej sytuacji na rynku

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: mile widziane wykształcenie wyższe, kierunkowe (budownictwo, architektura , pokrewne),
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym w sektorze B2B. Do procesu rekrutacji zapraszamy Kandydatów pracujących w branży technicznej i szeroko rozumianego przemysłu. Poszukujemy osób z pozycji Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Handlowiec, Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży, Kierownik Regionu, Koordynator Regionu, Menadżer Regionu, Regionalny Kierownik Sprzedaży itd.
  • W zakresie wiedzy: znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • W zakresie IT: biegła znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),
  • • W zakresie cech osobowości: wysokie umiejętności interpersonalne, orientacja na wynik, decyzyjność, wytrwałość i determinacja w działaniu, komunikatywność, rzetelność, samodzielność, silna motywacja i zaangażowanie, umiejętność ustalania priorytetów, zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami, dynamizm, wysoki poziom energii życiowej, mobilność i elastyczność poznawcza. Poszukiwana osoba powinna również mieć umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów ze średnią i wyższą kadrą zarządzającą oraz swobodę w omawianiu zagadnień finansowych. Poszukujemy osób z umiejętnością przedstawiania ofert i prowadzenia negocjacji w warunkach zestawiania takich elementów jak: koszty-korzyści, cena-okres gwarancji, cash flow (cena-warunki płatności), itp.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog