Regionalny Kierownik Sprzedaży – dodatki żywności, przyprawy

Ceres |Selected people in food & agri|

Kraków, praca zdalna, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest częścią, wiodącej, międzynarodowej firmy rodzinnej, która od czterech pokoleń dostarcza światowej jakości produkty, które codziennie sprawiają, że smak potraw jest wyrazisty i aromatyczny. Grupa posiada zakłady produkcyjne w czterech krajach i zatrudnia ponad 700 pracowników. Szeroki wachlarz produktów oferowanych przez firmę, dociera do klientów na całym świecie, zawsze zapewniając konkurencyjną przewagę. Innowacyjne podejście do biznesu przekłada się na trafną identyfikację potrzeb i możliwości, finalnie tworząc produkty, które zdobywają rynek.

Polski oddział dynamicznie rozwija się i prezentuje walory biznesu zwiększając sprzedaż produktów (Mieszanki Przypraw, Marynaty, Sosy, Produkty Convenience), oraz ofertę usług dla klientów biznesowych. Aktualnie poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży na teren południowej Polski.

Rola

Promowanie i sprzedaż produktów z portfolio klienta w południowej Polsce.

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży, poprzez prezentowanie i oferowanie opracowanych przez firmę produktów i receptur, oraz pozostałego asortymentu w wyznaczonym regionie.
  • Proaktywne podejście do identyfikowania potrzeb, oraz inicjowanie rozwiązań dających szanse wzrostu zysków ze współpracy z klientami (Sieci Handlowe, Producenci Wędlin, branża Horeca, Firmy Produkcyjne FMCG).
  • Realizacje projektów poprzez doradztwo dotyczące portfolio klienta i możliwości produkcyjnych w zakładzie – opracowanie wspólnie z technologami, rozwiązań pod wymogi klienta.
  • Bliska współpraca i udział w grupie projektowej z różnymi działami firmy (Technologia, R&D, Marketing).
  • Regularne wizyty i utrzymywanie kontaktu z aktualnymi i potencjalnymi klientami (Producenci wędlin, Producenci żywności, nabiału).
  • Ciągłe podnoszenie wiedzy w zakresie portfolio produktowego, zbieranie i dzielenie się informacjami rynkowymi. Branie udziału w próbach produktowych.
  • Prowadzenie i rozwijanie bazy istotnych informacji na temat klientów w systemie CRM.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta poprzez reprezentowanie firmy w profesjonalny sposób.
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży ściśle współpracuje i raportuje bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży.

Wymagania

Profil

Komercyjnie utalentowany specjalista z praktyczną znajomością branży produkcji żywności.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (np. Technologia żywności, Gastronomia), lub doświadczenie poparte wiedzą z branży mięsnej lub produkcji żywności.
  • Min. 2 lata doświadczenia sprzedażowego w sektorze B2B na stanowisku przedstawiciela handlowego lub kierownika sprzedaży.
  • Pozytywne i proaktywne nastawienie, gotowość do nauki i podnoszenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych na powierzonym rejonie.
  • Aktualne prawo jazdy kat.B.

Kompetencje:

  • Umiejętność samodzielnej i systematycznej pracy bez ciągłego nadzoru przełożonych.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i zmysł do szukania okazji sprzedażowych.
  • Wysoki poziom kreatywności dający możliwość wypracowywania optymalnych rozwiązań dla klienta.
  • Umiejętność przekazywania informacji w prosty i zrozumiały sposób (w formie pisemnej i słownej).
  • Umiejętność pracy zespołowej, chęć do dzielenia się wiedzą i pomysłami.
  • Znajomość platformy Bitrix24, będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy

Home office, częste podróże służbowe (Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie)

Oferta

Nasz klient oferuje zróżnicowaną pracę o dużym poziomie niezależności i aktywnym uczestnictwie w regularnych spotkaniach zespołowych. Będziesz mieć okazję do sprzedaży produktów doskonałej jakości, oraz prowadzenia różnorodnych ambitnych projektów, a firma zapewnia Ci wszystkie niezbędne narzędzia by stać się wiarygodnym partnerem dla klientów i rozwijać biznes w wyznaczonym regionie. Firma zapewnia możliwości dalszego rozwoju osobistego (szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe), oraz konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń (obejmujący samochód służbowy, smartfon, laptop, pakiet zdrowotny Lux-Med i socjalny Multisport itp.). Pracując w firmie będziesz cieszyć się miłą atmosferą w dynamicznym i ambitnym zespole, oraz dostaniesz szansę na dalszy rozwój w firmie i wraz z nią.

Aplikacja

Nasz klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska. Aplikację możesz wysłać za pośrednictwem strony internetowej www.ceresrecruitment.pl. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Tomasz Kamiński pod nr (+48) 530 111 086.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting