Regionalny Kierownik Sprzedaży ( branża wodno-ściekowa )

Michael Page

Podkarpackie, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za kontakt z przedsiębiorstwami użyteczności publicznej, w tym wodno-kanalizacyjnymi na dedykowanym regionie.
Miejsce pracy: woj. podkarpackie lub woj. mazowieckie lub wielkopolskie lub woj. kujawsko-pomorskie lub woj. lubelskie.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, globalnego dostawcy innowacyjnych rozwiązań wodnych ( m.in. pomp) , poszukujemy , Inżynier Sprzedaży Aplikacji Monitorowania i Kontroli

Opis stanowiska

  • Prowadzenie aktywności sprzedażowych : zapytania ofertowe, przetargi, kontrakty;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizację wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Monitorowanie rynku i aktywne poszukiwanie nowych kontaktów w zdefiniowanym regionie;
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z samorządami , z branżą komunalną, z przedsiębiorstwami wodno - kanalizacyjnymi, itd.
  • Regularne prezentacje i spotkania z Klientami;
  • Negocjacje ofert handlowych;
  • Wprowadzanie danych dotyczących spotkań służbowych oraz prowadzonych projektów do systemu Sales Force

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży technicznej do samorządów , branży komunalnej;
  • Wiedza z zakresu przepisów prawa zamówień publicznych;
  • Doświadczenie w obsłudze postępowań przetargowych;
  • Umiejętności negocjacyjne i doskonałe zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na wyniki;
  • Gotowość do podróży służbowych w obrębie jednego lub dwóch województw (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną
  • Elastyczne godziny pracy / pracę zdalną

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Podkarpackie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page