Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża rolna)

CeresRecruitment Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest częścią międzynarodowej grupy, założonej w 1995, oferującej naturalne rozwiązania “for a better life" i znanej na całym świecie ze swoich produktów opartych o algi, minerały ilaste i pierwiastki śladowe poprawiające wydajność, dobrostan oraz zdrowie zwierząt, roślin i ludzi. Grupa jest obecna w ponad 100 państwach i posiada 21 krajowych oddziałów. Firma zatrudnia 900 osób, a jej roczny obrót wynosi 180 millionów Euro.

W Polsce Nasz Klient oferuje swoje unikalne portfolio Plant Care gospodarstwom w sektorze upraw rolniczych i ogrodniczych. Aby promować i sprzedawać biostymulatory i produkty wzmacniające rośliny na zachodzie Polski, obecnie poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Rola

Rozwój i odpowiedzialność za sprzedaż produktów z portfolio Plant Care w zachodniej Polsce.

  • Zarządzanie rynkiem zachodniej Polski w zakresie sprzedaży oraz kontaktów z dystrybutorami i gospodarstwami.
  • Współpraca i rozwój sieci sprzedaży dystrybucyjnej, przeprowadzanie szkoleń produktowych dla przedstawicieli firm dystrybucyjnych.
  • Promowanie portfolio produktowego Plant Care dla gospodarstw rolnych i ogrodniczych w zachodniej Polsce oraz przekazywanie zamówień do dystrybutorów.
  • Odwiedzanie aktualnych i potencjalnych klientów. Zapewnianie kompleksowych informacji technicznych i handlowych na temat istniejących i wprowadzanych produktów.
  • Konsultowanie i negocjowanie cen, dostaw i możliwości stosowania produktów z dystrybutorami i klientami.
  • Określanie planu działania w swoim regionie, zarządzanie i tworzenie treści marketingowych (online i offline) oraz sprzedażowych. Organizowanie dni otwartych i poletek doświadczalnych (we współpracy z działem technicznym).
  • Śledzenie trendów i reagowanie na potrzeby rynku.
  • Regionalny Kierownik Sprzedaży raportuje do Territory Managera.

Profil

Dynamiczny, nastawiony na sprzedaż i budowanie relacji, specjalista w zakresie uprawy roślin.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rolnictwo, Agronomia, Agrobiznes itp.).
  • Min. 2 lata doświadczenia sprzedażowego B2B i B2F w sektorze rolniczym lub ogrodniczym.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra wiedza w zakresie agronomii i szeroka baza potencjalnych klientów w sektorze rolnym.
  • Zamieszkanie i gotowość do podróży służbowych w wyznaczonym regionie.

Kompetencje

  • Doskonałe umiejętności handlowe, zdolność do budowania relacji w branży rolnej.
  • Zdolność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i efektywność pracy pod presją.
  • Umiejętność przekazywania złożonych informacji w przystępny sposób.
  • Nastawienie na pracę zespołową, zdolność samomotywacji i przedsiębiorcze podejście.

Miejsce Pracy

Home Office. Zachodnia Polska.

(dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie).

Oferta

Nasz Klient oferuje pracę w innowacyjnej firmie napędzanej przez badania i rozwój oraz oferującej szereg unikatowych rozwiązań na polskim rynku. Jej nowoczesne technologie pomagają zmniejszyć zużycie nawozów i chemicznych środków ochrony roślin, co prowadzi do zdrowej i przyjaznej dla środowiska produkcji roślinnej. Firma oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (z samochodem, laptopem i smartfonem) oraz miłą atmosferę pracy w dynamicznym i ambitnym zespole. Firma zapewnia (krajowe i międzynarodowe) szkolenia produktowe oraz możliwości rozwoju osobistego.

Aplikacja

Nasz Klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży wyłącznie firmie CeresRecruitment. Aplikacje można składać za pomoca opcji Aplikuj lub na stronie www.ceresrecruitment.pl, a chcąc uzyskać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z Koen Lecluyse pod nr (48) 696 307 999.

Test osobowości może być częścią procesu rekrutacyjnego.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi