Regionalny kierownik rozwoju/sprzedaży

Grupa City Service

Wrocław, dolnośląskie

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: różne lokalizacje (Trójmiasto, Wrocław,Szczecin)

Zakres zadań:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów i aneksów,
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość branży zarządzania nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Aktywność i skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.