Regionalny Kierownik robót elektroenergetycznych

Electric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osoby energicznej, która z pełnym zaangażowaniem podejmie się nowych wyzwań. Nieustannie się rozwijamy, szukamy świeżych, ciekawych rozwiązań i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Wymagania

Pasujesz do nas jeśli posiadasz:

- Wykształcenie wyższe w zakresie elektroenergetyki lub elektroenergetyki kolejowej,
- Doświadczenie w prowadzeniu prac elektroenergetycznych,
- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektroenergetycznymi,
- Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z ludźmi,
- Chęć do aktywnego i kreatywnego rozwijania podległego zespołu,
- Potrafisz angażować ludzi, inspirować ich, zarażać optymizmem ale też mobilizować do wspólnych działań,
- Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
- Znajomość zagadnień elektroenergetycznych,
- Prawo jazdy kat. B,
- Gotowość do wyjazdów służbowych

Co damy Ci w zamian?
- Różnorodność zagadnień wykonywanych w trakcie pracy,
- Swobodę w planowaniu działań,
- Niezbędne narzędzia do pracy: samochód osobowy, komputer, telefon,
- Pracę w ambitnym zespole w rozwijającej się Firmie,
- Wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca