Regionalny Kierownik Inwestycji FTTH

Michael Page

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami z zakresu budowy sieci telekomunikacyjnych, szukasz rozwoju w międzynarodowej strukturze ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma Nexera, będąca własnością europejskiego funduszu inwestycji infrastrukturalnych oraz wiodącej światowej firmy z rynku technologii telekomunikacyjnych. W ramach współpracy na wyłączność wspólnymi siłami poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za zarządzanie grupą projektów inwestycyjnych na obszarze podległego województwa.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Koordynacja przygotowania i akceptacja koncepcji projektów,
  • Zlecanie prac wykonawcom w regionie,
  • Monitorowanie i nadzór nad budżetem- przygotowanie raportów finansowych, przygotowanie propozycji i optymalizacji kosztów,
  • Zarządzanie ryzykiem,
  • Raportowanie i monitorowanie KPI projektów,

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowana telekomunikacja, informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie równoległego zarządzania projektami
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze infrastruktury telekomunikacyjnej w projektowania i budowy światłowodów,
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem inwestycji ze środków publicznych będzie dodatkowym atutem,
  • dobrą znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie roczne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy hybrydowej (zależnie od sytuacji epidemicznej: również 100% zdalnie)
  • Zatrudnienie w formie B2B lub UoP
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page