Regionalny Inżynier Sprzedaży

Talent Partners

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - stabilnej i renomowanej firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn w związku z rozwojem zespołu sprzedażowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie

Najważniejsze obowiązki:

  • doradztwo handlowo-techniczne oraz obsługa sprzedażowa obecnych i nowych klientów firmy,
  • przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno-cenowych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • uczestniczenie w negocjacjach w zakresie finalizacji projektów sprzedażowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży obróbki skrawaniem,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • zaangażowanie w prowadzone projekty,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • język angielski na poziomie min. B2,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy mobilnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w ramach umowy B2B w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – lider na rynku obrabiarek w Polsce,
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych i rozwojowych projektach m.in. w ramach Przemysłu 4.0,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer itd.),
  • samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych,
  • bieżące wsparcie managera.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi