Regionalny Inżynier Sprzedaży

NORD Napędy sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: NORD Napędy sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy:

Teren województwa i ościenne.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż na podległym regionie. Będzie odpowiadać za przygotowanie ofert, wsparcie techniczne dla klientów, realizację budżetu sprzedaży, rozwój i ciągłe doskonalenie umiejętności.

Do obowiązków będzie należało :

  • Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie nowych relacji handlowych z obecnymi klientami,
  • Obsługa klientów i budowanie relacji biznesowych
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń/ seminariów dla klientów,
  • Negocjacje handlowe z klientami,
  • Uzgodnienia techniczne,
  • Opracowywanie ofert handlowych,
  • Prowadzenie indywidualnych spraw danych klientów,

Pożądane umiejętności i kompetencje :

  • Wykształcenie wyższe o kierunku automatyka lub mechanika
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku handlowca w branży napędowej,
  • Znajomość branży produktów (motoreduktory i falowniki) oraz zakładów przemysłowych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie magistrali komunikacyjnych, profibus, Canopen, EtherCat itp.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z zakładami produkcyjnymi i biurami projektowymi,
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji,
  • Mobilność i dyspozycyjność
  • Prawo jazdy
  • Uprawienia SEP do 1 kV
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:

  • praca na samodzielnym stanowisku w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach doskonalących umiejętności organizowanych w kraju i zagranica
  • współpracę z młodym, zgranym zespołem naszych pracowników
  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie obejmujące stałą podstawę i nagrodę adekwatną do wyników pracy
  • wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.