Regionalny Dyrektor Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Dyrektor HandlowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • budowanie długofalowych relacji z dystrybutorami (hurtownie) ,
  • pozyskiwanie nowych klientów, poprzez aktywne działanie w terenie,
  • monitorowanie rynku budowlanego,
  • budowanie pozytywnego wizerunku organizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży blach modułowych,
  • popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,
  • wysokich zdolności negocjacyjnych,
  • inicjatywy, zaangażowania oraz odpowiedzialności,
  • samodzielności i umiejętności ustalania priorytetów w działaniu,
  • pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • prace w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atraktycje wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe,
  • samochód służbowy,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.